34 344 41 00
Zapewniamy płynność finansową Twojej firmy,
bo jesteśmy ekspertami.
Zleć windykację
Zadzwoń pod numer 34 344 41 00 lub:

Praca w Foxberg

tu jesteś: Strona główna   Praca

W ziązku z dunamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

TELEMARKETER/SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

OPIS STANOWISKA:

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów;
  • Sprzedaż usług windykacyjnych świadczonych przez Foxberg;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

WYMAGANIA:

  • Nastawienie na sukces;
  • Komunikatywność;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;
  • Profesjonalne szkolenia wstępne;
  • Stały dostęp do materiałów pomocniczych i szkoleniowych;
  • Wsparcie Opiekuna podczas pracy;
  • Stałą podstawę + atrakcyjny systemem prowizyjny;
  • Gratyfikacje całoroczne (konkursy sprzedażowe);
  • Możliwośc awansu i rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

praca@foxberg.pl

W temacie wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska

Zaufali nam
O nas Usługi Giełda wierzytelności Kontakt
FOXBERG Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa, ul. Dekabrystów 82, tel.: 34 344 41 00, fax: 34 344 41 98/97, e-mail: biuro@foxberg.pl NIP 9491905197,
Nr KRS 0000209995, Sąd Rejonowy Częstochowa, Wysokość kapitału zakładowego: 2 000 000 zł