34 344 41 00
Zapewniamy płynność finansową Twojej firmy,
bo jesteśmy ekspertami.
Zleć windykację
Zleć windykację
Zadzwoń pod numer 34 344 41 00 lub:

Strefa dłużnika

Strefa dłużnika

Dla dłużnika
Na skróty

Trafiłeś na naszą stronę prawdopodobnie z powodu swojego zobowiązania wobec jednego z naszych klientów.

Nie martw się! To nie koniec świata. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci spłacić swój dług.

Nie czekaj! Z każdym dniem Twój dług rośnie, a kiedy sprawa zostanie skierowana na drogę sądową zostaniesz obciążony dodatkowo kosztami sądowymi.

Nie ukrywaj się! To nie jest rozwiązanie. Nie spłacony dług będzie się tylko nawarstwiał, a i tak - prędzej czy później - nadejdzie moment, w którym przyjdzie Ci go spłacić.

Przypominamy, że jeśli posiadasz jakiekolwiek zobowiązanie wobec firmy Foxberg, możesz samemu zaproponować dogodne rozwiązanie związane z harmonogramem spłaty zadłużenia.

 

WNIOSEK o zawieszenie   WNIOSEK o rozłożenie na raty

 

Pamiętaj, że nasza firma nie ma zamiaru działać na Twoją szkodę, ani wykorzystywać swojej pozycji w negocjacjach. Naszym celem jest przede wszystkim dialog w imieniu naszych klientów, a w efekcie szybkie, polubowne i korzystne dla obu stron rozwiązanie sprawy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, i staramy się dostosowywać nasze propozycje ugody do realnych możliwości finansowych każdego dłużnika. Jesteś przekonani, że kontakt z nami i bezzwłoczne rozpoczęcie negocjacji zaowocuje szybkim i bezkonfliktowym rozwiązaniem sprawy.

Nie czekaj, nie ukrywaj się dłużej! Skontaktuj się z nami!

Pragniemy poinformować, iż:

  • Podejmowanie jakichkolwiek prób zastraszania wierzycieli,
  • Szkalowanie wierzycieli lub firmy windykacyjnej Foxberg,
  • Pomawianie wierzycieli lub firmy windykacyjnej Foxberg,
  • Składanie fałszywych zeznań lub dokonywanie mijających się z prawdą doniesień do organów ścigania o rzekomych, bezprawnych groźbach czynionych przez pracowników firmy windykacyjnej Drabik Inkaso pod adresem dłużników,
  • Składanie fałszywych zeznań lub donosów do organów ścigania o jakichkolwiek, nielegalnych działaniach wymierzonych przeciwko dłużnikom, względem których prowadzone jest postępowanie windykacyjne.

prowadzić będzie jedynie do pogorszenia twojej obecnej sytuacji, a przede wszystkim do powstania konsekwencji natury prawnej.

Zaufali nam
O nas Giełda wierzytelności Kontakt
FOXBERG Sp. z o.o. 42-217 Częstochowa, ul. Wieluńska 28, tel.: 34 344 41 00, fax: 34 344 41 98/97, e-mail: biuro@foxberg.pl NIP 9491905197,
Nr KRS 0000209995, Sąd Rejonowy Częstochowa, Wysokość kapitału zakładowego: 2 000 000 zł
Tworzenie stron www - dzariusz.pl © 2012
Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.