34 344 41 00
Zapewniamy płynność finansową Twojej firmy,
bo jesteśmy ekspertami.
Zleć windykację
Zleć windykację
Zadzwoń pod numer 34 344 41 00 lub:

O giełdzie

O giełdzie

Na skróty

Giełda Wierzytelności, czyli oferty sprzedaży wierzytelności, to jedna z usług, które znajdziecie Państwo wśród propozycji firmy Foxberg. Zgromadziliśmy oferty dotyczące skupu wierzytelności przedsiębiorstw z terenu całego kraju, w tym także długów placówek służby zdrowia.

Giełda Wierzytelności jest współtworzona przez Państwo, więc jeśli chcielibyście zamieścić w niej ofertę lub jesteście zainteresowani zakupem długu, prosimy o wypełnienie właściwego formularza. Przygotowaliśmy bardzo różnorodne i ciekawe propozycje. Posiadamy wiedzę i doświadczenie gwarantujące usługi na najwyższym poziomie i skuteczne działanie.

Ponadto możemy zapewnić doskonałą ekspozycję długów znajdujących się na naszej Giełdzie. Wszystko za sprawą wysokiej pozycji Giełdy długów w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Stąd mogą Państwo oczekiwać, że dług umieszczony na giełdzie wyświetli się jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania nazwy dłużnika.

 

Priorytetem jest dla nas Wasze zadowolenie, dlatego proponujemy niezwykle korzystne warunki współpracy i rozliczenia. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat a naszym zarobkiem jest prowizja od odzyskanej przez Państwa kwoty. Dopełnimy wszelkich starań, byście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani naszą skutecznością.

 

Dlaczego Giełda Wierzytelności Foxberg:

  • masz szansę sprzedać uciążliwą wierzytelność,
  • dzięki naszej ogólnodostępnej bazie, każdy użytkownik internetu może znaleźć Twojego dłużnika,
  • dłużnik wraz ze swoim długiem jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania Google (i innych wyszukiwarek internetowych),
  • dzięki wystawienie długu na widok publiczny działasz mobilizująco na dłużnika i skłaniasz go do polubownego rozwiązania sprawy,
  • znacząco obniżasz koszty obsługi wierzytelności, możesz zająć się własnym biznesem.

 

 

Zaufali nam
O nas Giełda wierzytelności Kontakt
FOXBERG Sp. z o.o. 42-217 Częstochowa, ul. Wieluńska 28, tel.: 34 344 41 00, fax: 34 344 41 98/97, e-mail: biuro@foxberg.pl NIP 9491905197,
Nr KRS 0000209995, Sąd Rejonowy Częstochowa, Wysokość kapitału zakładowego: 2 000 000 zł
Tworzenie stron www - dzariusz.pl © 2012
Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.